Vishay PAC300003007FAC000
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.3ohm, 0.9487V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
3 个月趋势:
-0.84%
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.3ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.33ohm, 0.5745V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.33ohm, 1.2845V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.3ohm, 0.5477V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCB5JBR300
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.3ohm, 350V, 5% +/-Tol, 500ppm/Cel, Through Hole Mount
VISHAY AC03000003307JAC00 Through Hole Resistor, 0.33 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%, AC Series
描述
RES 300 MOHM 3W 1% AXIAL
PAC03 R30 1% AC
300m¦¸ ¡À1% 3W ¡À100ppm/¡æ 16.5mm
0.3 OHM 1% 3W