Vishay PAC100007500FA1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 750ohm, 27.3861V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.50%
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 680ohm, 26.0768V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 820ohm, 28.6356V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 750ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD750R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 750ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 820ohm, 49.5984V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR PAC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 750Ohm ±100ppm/C
RES 750 OHM 1W 1% AXIAL
PAC01 750R 1% A1
750¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 11mm