Vishay PAC100006800FA1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 680ohm, 26.0768V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.26%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 680ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 680ohm, 45.1664V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 680ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F620R
Through Hole Thin Film Resistor, LR Series, 620 ohm, 250 mW, - 1%, 200 V, Axial Leaded
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 715ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 680 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
RES 680 OHM 1W 1% AXIAL
PAC01 680R 1% A1
680¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 11mm