Vishay P0603Y6811BNT
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 6810ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
Stock
1
Authorized Distributors
2
Resistance
6.81 kΩ
6.81 kΩ
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
100 mW
Temperature Coefficient
10 ppm/°C
10 ppm/°C
供应链
Country of OriginFrance
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN73C1J6K81BTDF
Res Thin Film 0603 6.81K Ohm 0.1% 1/16W ±10ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA3ARB6811V
Res Thin Film 0603 6.81K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity5-1614354-0
Thin Film Res.-Smd Rn 0603 6K81 0.1% 10Ppm Cut |Holsworthy Te Connectivity RN73C1J6K81BTG
TE ConnectivityRN73C1J6K49BTDF
Res Thin Film 0603 6.49K Ohm 0.1% 1/16W ±10ppm/°C Molded SMD T/R
PanasonicERA3ARB6191V
Res Thin Film 0603 6.19K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA3ARB682V
Res Thin Film 0603 6.8K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述