Vishay NS02B270R0FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 270ohm, 28.4605V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Datasheet4 页20 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Ceramic through hole resistor 1% 20ppm/C 270Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 270ohm, 16.4317V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 250ohm, 27.3861V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 287ohm, 29.3428V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 287ohm, 16.9411V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 243ohm, 15.5885V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
270¦¸ ¡À1% 3W ¡À20ppm/¡æ 14.22mm
NS-2B 270 1% B12