Vishay MRS25000C3309FC100
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 33Ohm 0.6W
数据表和文档
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
2,344
Authorized Distributors
6
Resistance
33 Ω
33 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
600 mW
600 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 33ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FTE52-33R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 33ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
33 Ohms 1% 0.4W Through Hole Resistor Axial - Metal Film
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 33ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F30R
RESISTORS METAL FILM RES 30 OHMS PWR-RTG0.6 W TOL 1%AXIAL LR NEOHM SERIES
Yageo GroupMF0207FTE52-30R9
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 30.9ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor, metal Alloy,33Ohms,350Wv,1+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc |Vishay MRS25000C3309FC100
Res Thin Film 33 Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C AXL Ammo