Vishay MRS25000C2203FC100
Res, 220K, 0.6W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay MRS25000C2203FC100
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.96%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Stock
75,380
Authorized Distributors
6
Resistance
220 kΩ
220 kΩ
220 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
600 mW
600 mW
600 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 220000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 220000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F220K
LR Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 220kOhm 0.6W
Yageo GroupMF0207FTE52-220K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 220000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FTE52-220K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 220000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 220000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR MRS25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.6W 220kOhm ±50ppm/C
Res Thin Film 220K Ohm 1% 3/5W ±50ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack