Vishay MRS25000C1809FC100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 18ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
TME
Stock
11,000
Authorized Distributors
4
Resistance
18 Ω
18 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
600 mW
600 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
描述
MRS25-50 1% C1 18R
MRS25 18,0R 1% 0,6W TK50
18 OHM 1% .6W