Vishay MMU01020C1780FB300
Fixed Resistor, Thin Film, 0.3W, 178ohm, 150V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0904
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Res Thin Film 0204(1406) 180 Ohm 1% 1/4W ±50ppm/°C Conformal Melf SMD Blister T/R
Res Thin Film 0204(1406) 182 Ohm 1% 1/4W ±50ppm/°C Conformal Melf SMD Blister T/R
400mW Thin Film Resistor 200V ±50ppm/℃ ±1% 169Ω 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 180ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 169ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 162ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
描述
Res Thin Film 0102(0805) 178 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Conformal Coated Melf SMD Automotive Medical T/R
178¦¸ ¡À1% 200mW ¡À50ppm/¡æ 0102 2.2mm
Resistor Type = Thin Film / Resistance Ohm = 178 / Tolerance (±) % = 1 / Operating Temperature Min. °C = -55 / Operating Temperature Max. °C = 155 / Power Rating mW = 300 / Body Length mm = 2.2 / Voltage Rating - DC V = 150 / Temperature Coefficient = ±50 ppm/K / Termination Type = Wraparound / Mounting Type = SMD / Qualification = AEC-Q200 / Resistor Case Style = 0102