Vishay MMBD7000-E3-18
Diode Small Signal Switching 100V 0.2A 3-Pin SOT-23 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.19%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
TO-236-3
SOT-23
SOT-23
Forward Voltage
1.1 V
1.1 V
1.1 V
Reverse Voltage (DC)
Average Rectified Current
200 mA
200 mA
200 mA
Max Reverse Leakage Current
3 µA
3 µA
Reverse Recovery Time
4 ns
4 ns
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.70
Introduction Date2013-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Rectifier Diode Small Signal Switching Si 100V 0.15A 4ns 3-Pin SOT-23 T/R
Diode Small Signal Switching 100V 0.15A 3-Pin SOT-23 T/R
Diodes Inc.BAV199
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 0.2A, 70V V(RRM), Silicon
Diodes Inc.BAV199Q-7-F
Rectifier Diode Small Signal Switching 85V 0.16A 3000ns Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
Rectifier Diode Small Signal Switching 0.2A 3000ns 3-Pin SOT-23 T/R
描述
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 0.35A, 100V V(RRM), Silicon
DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
Automotive AEC-Q101 Tape & Reel (TR) Surface Mount Standard Diode Array 1.1V @ 100mA 200mA 0.225W 4ns
SI-DOUBLEDIODE 0,2A 100V SOT23
100V 500mA 4ns 3¦ÌA 200¦ÌA SOT-23-3