Vishay MKT1822522065
Cap Film 2.2uF 63V PET 10% (18 X 7.5 X 13.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
Farnell
Future Electronics
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.58%
供应链
Country of OriginIndia, Portugal
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount, 2828
Yageo GroupRSBCC4220Z310K
Cap Film 2.2uF 50V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Cap Film 2.2uF 63V PET 10% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polyester Film Capacitors 2.2UF 63V 10%
MKT1822 Series 100 V 2.2 uF ±5 % Radial Metallized Polyester Film Capacitor
FILM Capacitor, 2.2UF, 63V, RADIAL;
CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC RADIAL
Radial MKT1822 63V 2.2muF ±10% 0.709Lx0.295W 18.00mmx7.50mm
2.2¦ÌF ¡À10% 15mm 63V 40V 18mm*7.5mm*13.5mm
MKT 2,2µF ±10% 63Vdc Pitch 15mm