TDK B32520C0225K000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
TME
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount, 2828
Yageo GroupR82CC4220CK70K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
PanasonicECQE2225KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2225KB
Cap Film 2.2uF 250V PET 10% (20.8 X 8.4 X 15.6mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
PanasonicECQ-E2225KFW
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 250VDC, 2.2uF, 10%, L/S =15mm, Blk CRMP
描述
Cap Film 2.2uF 63V PET 10% (10.3 X 6 X 12mm) Radial 7.5mm 125C Bulk
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 2.2uF, 63V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 10.3mm(L)
CAP, 2.2µF, 63V, 10%, PET; Capacitance: 2.2µF; Voltage Rating: 63V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32520 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial Le