Vishay MCU08050D4422BP100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 44200ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页4 年前
Upverter
Garrett
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
3
Resistance
44.2 kΩ
44.2 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
PanasonicERA-6AEB4422V
Res Thin Film 0805 44.2K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200