Vishay MCT06030D7870BP100
Res Thin Film 0603 787 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C SMD Automotive Medical T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页4 年前
Future Electronics
Garrett
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
Stock
1
Authorized Distributors
4
Resistance
787 Ω
787 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
PanasonicERA3AEB7870V
Res Thin Film 0603 787 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP5-1879223-0
Res Thin Film 0603 787 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0603BRD07787RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 787Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 787ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityRP73PF1J787RBTDF
Res Thin Film 0603 787 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERA3AEB821V
Res Thin Film 0603 820 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
MCT 0603-25 0.1% P1 787R
787 OHM .1% 25PPM