Vishay MCT06030D2203BP500
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 220000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页4 年前
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
1,483
Authorized Distributors
4
Resistance
220 kΩ
220 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
RES 220 KOHM 0.1% 1/10W 0603
MCT 0603-25 0.1% P5 220K
220¦¸ ¡À0.1% 100mW ¡À25ppm/¡æ 550¦Ìm
220K OHM .1% 25PPM