Vishay MBB02070C6813FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 681000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
TME
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+36.58%
Stock
3,837
Authorized Distributors
6
Resistance
681 kΩ
681 kΩ
681 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
400 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 681000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 680000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 619kOhm 0.6W
TE ConnectivityLR1F680K
Yageo GroupMF0207FTE52-620K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 620000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FTE52-680K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 680000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res, 681K, 1%, 0.6W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay MBB02070C6813FCT00
MBB0207 SERIES AXIAL THIN FILM RESISTOR 681KOHMS +/-1% 0.6W +/-50PPM/DEGC
681K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 0207 6.5mm
电阻, 681K, 1%, 0.6W, 轴向引线, 金属 膜;