Vishay MBB02070C6200FCT00
620 Ohms 1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
Upverter
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.57%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
10,000
Authorized Distributors
6
Resistance
620 Ω
620 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Axial
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 620Ohm 0.6W
TE ConnectivityLR1F620R
Through Hole Thin Film Resistor, Lr Series, 620 Ohm, 600 Mw, - 1%, 350 V, Axial Leaded
620 Ohms 1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
Yageo GroupMF0207FTE52-620R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 620ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 665Ohm 0.6W
TE ConnectivityLR1F590R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 590Ohm, 350V, 1% +/-Tol, -50, 50Ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 620ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Res, 620R, 1%, 0.6W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay MBB02070C6200FCT00
MBB0207 SERIES AXIAL THIN FILM RESISTOR 620OHMS +/-1% 0.6W +/-50PPM/DEGC
Axial FIXED RESISTOR MBB/SMA 0207 - Professional 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.6W 620Ohm ±50ppm/C
Res Thin Film 620 Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C Conformal AXL Automotive Ammo Pack