Vishay MBB02070C4321FRP00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 4320ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet15 页7 年前
Datasheet16 页23 年前
Datasheet15 页9 年前
Datasheet15 页10 年前
Future Electronics
Stock
17,600
Authorized Distributors
4
Resistance
4.32 kΩ
4.32 kΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
Axial
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
RESISTOR, METAL FILM, 4.32KOHM, 600mW, 1%
RES THIN FILM 4.32K OHM 3/5W +/-1% AXIAL
4.32K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm