Vishay MBB02070C3307JCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 0.33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
TME
备用零件
Price @ 1000
Stock
20,000
Authorized Distributors
3
Resistance
330 mΩ
330 mΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Conformal
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
400 mW
400 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Res Thin Film 0.33 Ohm 5% 0.6W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
RES 0.33 OHM 1/2W 5% AXIAL
MBB/SMA 0207-50 5% CT R33
new, original packaged
.33 OHM 5% .6W