Vishay MBB02070C2740FRP00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 274ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet15 页7 年前
Datasheet15 页10 年前
Farnell
element14 APAC
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
6,740
Authorized Distributors
4
Resistance
274 Ω
274 Ω
Case/Package
Axial
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C