Vishay MBB02070C2492FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 24900ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-13.55%
备用零件
Price @ 1000
Stock
19,834
Authorized Distributors
5
Resistance
24.9 kΩ
24.9 kΩ
24.9 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Conformal
Axial
Axial
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
400 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C
描述
RES 24.9K OHM 0.6W 1% AXIAL
MBB/SMA 0207-50 1% CT 24K9
24.9K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm