Vishay MBB02070C1782FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 17800ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+10.53%
Stock
95,000
Authorized Distributors
6
Resistance
17.8 kΩ
17.8 kΩ
17.8 kΩ
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
400 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Thin Film 17.8K Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo Pack
RES 17.8K OHM 0.6W 1% AXIAL
MBB/SMA 0207-50 1% CT 17K8
17.8K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm