Vishay MBB02070C1210FRP00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 121ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet15 页7 年前
Datasheet16 页23 年前
Datasheet15 页10 年前
element14 APAC
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.70%
备用零件
Price @ 1000
Stock
27,614
Authorized Distributors
6
Resistance
121 Ω
121 Ω
121 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
400 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 121Ohm 0.6W
TE ConnectivityLR1F110R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 110ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F120R
RESISTORS METAL FILM RES 120 OHMS PWR-RTG 0.6 W TOL 1%AXIAL LR NEOHM SERIES
Through Hole Metal Film Resistor, Mrs25 Series, 120 Ohm, 600 Mw, - 1%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 130Ohm 0.6W
Yageo GroupMFR50SFTE52-120R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 120ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Thin Film 121 Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Medical T/R
RESISTOR, METAL FILM, 121 OHM, 600mW, 1%
BCC MF RES 0.6W 121R 1% T/R 2.5X6.350PPM
121¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm