Vishay MBB02070C1152FCT00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 11500ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.45%
Stock
49,040
Authorized Distributors
5
Resistance
11.5 kΩ
11.5 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
RES 11.5K OHM 0.6W 1% AXIAL
Res Thin Film 11.5K Ohm 1% 3/5W
MBB/SMA 0207-50 1% CT 11K5
Resistor 600mW 11.5kOhm 1 %
11.5K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm