Vishay MBB02070C1100FRP00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 110ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet15 页7 年前
Datasheet16 页23 年前
Datasheet15 页10 年前
element14 APAC
Resistance
110 Ω
110 Ω
110 Ω
Case/Package
Axial
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
400 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 110Ohm 0.6W