Vishay MBA02040C3093FRP00
MBA/SMA 0204 - Professional Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 309kOhms 0.4W
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页7 年前
Datasheet13 页16 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
15,806
Authorized Distributors
3
Resistance
309 kΩ
309 kΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
Axial
Axial
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Metal Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 309000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
309K¦¸ ¡À1% 400mW ¡À50ppm/¡æ 3.6mm