Vishay M55342K06B100JRS2
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.15W, 100ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0705
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
TME
New Yorker Electronics
备用零件
Price @ 1000
Stock
4,000
Authorized Distributors
5
Resistance
100 Ω
100 Ω
100 Ω
Case/Package
0705
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
150 mW
150 mW
150 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0705 100 Ohm 5% 0.15W ±300ppm/C 0.01% Sulfur Resistant Pad SMD Tray
Res Thick Film 0705 100 Ohm 5% 0.15W ±300ppm/C 0.01% Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.15W, 100ohm, 50V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0705
描述
RCWPM-575 100 5% K M55342K06B100JR S83
0705 100 5% .15W 100PPM