Vishay ILSB0805ERR47K
Inductor, ferrite, 470Nh, 10+% Tol, 10-% Tol, 0805-Case |Vishay ILSB0805ERR47K
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+620%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay ILSB0805ERR47K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
61,587
Authorized Distributors
6
Inductance
470 nH
470 nH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
200 mA
200 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
650 mΩ
650 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
25 MHz
25 MHz
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.47uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.2A 0.65Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 470nH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 200mA 0805
TAIYO YUDENLK2125R47K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.47uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.2A 0.5Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
描述
470 nH Shielded Multilayer Inductor 200 mA 650mOhm Max 0805 (2012 Metric)
ILSB-0805 0805 (2012Metric) 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 470nH
FIXED IND 470NH 200MA 650MOHM SM
High Current Inductors 0.47uH 10%