Vishay CW02B270R0JE7013
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 270ohm, 32.863V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
NewarkCW02B270R0JE701301KTape & Reel
AvnetCW02B270R0JE701301K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 270ohm, 36.742V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 250ohm, 35.3553V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623724-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 270ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623781-7
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 270ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE6270RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 270ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW-2B-13 270 5% E70 e3