Vishay CW005250R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 250ohm, 35.3553V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页19 年前
element14 APAC
New Yorker Electronics
Farnell
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-43.28%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5.25W, 240ohm, 35.4965V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 250ohm, 27.3861V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 270ohm, 36.742V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount