Vishay CW02B1R800JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1.8ohm, 2.324V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1.8ohm, 2.3238V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1.62ohm, 2.2045V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1.75ohm, 2.2913V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623789-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 1.8ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ1R8
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 1.8Ohm 3W
TE Connectivity / AMP2-1623732-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 1.8ohm, 3.5496V, 10% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
描述
CW-2B 1.8 5% E12 e3
1.8 OHM 5% 3W