Vishay CW02B15K00JE70
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15000ohm, 212.132V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
2,000
Authorized Distributors
4
Resistance
15 kΩ
15 kΩ
15 kΩ
Case/Package
Axial
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
3 W
3 W
3 W
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
30 ppm/°C
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 15000ohm, 273.8613V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 16000ohm, 282.8427V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE1115KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 15000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE1515KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 15000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 15000ohm, 324.037V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityER5815KJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 15000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 15K OHM 3.75W 5% AXIAL
CW-2B 15K 5% E70 e3
15K OHM 5% 3W