Vishay CW010500R0JE12
CW FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 500Ohm 13W
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页19 年前
element14 APAC
New Yorker Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 500ohm, 50V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ceramic through hole resistor 5% 30ppm/C 500Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 470ohm, 68.557V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE11470RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 470ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE11470RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 500ohm, 70.7107V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
RESISTOR;WIREWOUND;RES 500 OHMS;PWR-RTG 10 W;TOL 5%;AXIAL;BULK
RESISTOR WIREWOUND, 500OHM, 10W, 5%; Res; RESISTOR WIREWOUND, 500OHM, 10W, 5%; Resistance:500ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:10W; Temperature Coefficient:± 30ppm/°C; Resistor Element Material:Ceramic; Body Material:Ceramic; Filter Terminals:Axial Leaded