Vishay CW0103R000JE12
CW FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 3Ohm 13W
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页9 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页19 年前
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
2,777
Authorized Distributors
4
Resistance
3 Ω
3 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Axial
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
10 W
10 W
Composition
Wirewound
Ceramic, Wirewound
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ohmite20J3R0E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 3Ohm 10W
Ohmite40J3R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3ohm, 1000V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite40J3R0
Res Wirewound 3 Ohm 5% 10W ±50ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 3Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3ohm, 3.873V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 3ohm, 2.739V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR, WIREWOUND, RES 3 OHMS, PWR-RTG 10 W, TOL 5%, AXIAL
RESISTOR, WIREWOUND, 3 OHM, 10W, 5%
Resistor, Wirewound; 3 Ohms; 10 W @ de
RS APAC
3¦¸ ¡À5% 13W ¡À50ppm/¡æ 45.24mm