Vishay CW0102K500JE12
CW FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 2.5kOhm 13W
数据表和文档
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay CW0102K500JE12 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ohmite20J2K5E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 2.5kOhm 10W
Ohmite20J2K5
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 2500ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J2K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2500ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2500ohm, 111.8034V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 2400ohm, 154.919V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2500ohm, 50V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 2500ohm, 158.1139V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
RESISTOR;WIREWOUND;RES 2.5 KILOHMS;PWR-RTG 10 W;TOL 5%;AXIAL
2.5K¦¸ ¡À5% 13W ¡À30ppm/¡æ 45.24mm