Vishay CW01025R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 25ohm, 15.8114V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Ohmite20J25RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 25ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 27ohm, 16.4317V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J25RE
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 25Ohm 5W
Ohmite23J25RE
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 25Ohm 3W
Wirewound Resistors, High Energy, Silicone Coated, Axial Lead
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 25ohm, 11.1803V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR CW 0.375Diax1.781L 9.52mmx45.24mm 13W 25Ohm ±30ppm/C
RESISTOR, WIREWOUND, RES 25 OHMS, PWR-RTG 10 W, TOL 5%, AXIAL, BULK
25¦¸ ¡À5% 13W ¡À30ppm/¡æ ,D9.5XL45.2MM 45.24mm
Wirewound Resistors 10watts 25ohms 5%