Vishay ALSR0525R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 25ohm, 11.1803V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
3 个月趋势:
-1.41%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite25J25RE
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 25Ohm 5W
Wirewound Resistors, High Energy, Silicone Coated, Axial Lead
Ohmite25J25R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 25ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J25RE
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 25Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 25ohm, 8.6603V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 25 Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
RES 25 OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 25 5% E12 e3
25¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm*7.92mm