Vishay CW007270R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 270ohm, 43.474V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.52%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 270ohm, 36.742V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 270ohm, 28.46V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE6270RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 270ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623724-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 270ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623781-7
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 270ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Ceramic Through Hole Resistor 5% 30ppm/C 270Ohm 7W
CW-7 270 5% E12 e3
270¦¸ ¡À5% 7W ¡À30ppm/¡æ 32.54mm