Vishay CW005330R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 40.62V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页19 年前
element14 APAC
Farnell
New Yorker Electronics
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.62%
备用零件
Price @ 1000
Stock
962
Authorized Distributors
6
Resistance
330 Ω
330 Ω
330 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Ceramic
Ceramic
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
5 W
5 W
5 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
30 ppm/°C
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 31.464V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 6.5W, 330ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE4330RJ
Res, 330R, 4W, Axial, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity 1-1623730-4
TE ConnectivitySBCHE4330RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 330ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW Series Ø 7.92 x 22.22 mm 5 W 330 Ohm ±30 ppm/°C Axial Lead Wirewound Resistor
CW005 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 330OHMS +/-5% 6.5W +/-30PPM/DEGC
Res Wirewound 330 Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk