Vishay CW005225R0JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 225ohm, 33.541V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页9 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页19 年前
New Yorker Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ohmite25J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 220ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J220
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 220ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 220ohm, 29.6648V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 220ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 33.1662V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR, WIREWOUND, 225 OHM, 5W, 5%, FULL REEL
RES 225 OHM 6.5W 5% AXIAL
CW-5 225 5% E73 e3