Vishay CP0005220R0JE14
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 33.1662V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP2176084-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 220ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQPW10220RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 220ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP5-1623795-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 220ohm, 29.6648V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 220ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUW5J200E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 200ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Metal Oxide/Wirewound 220 Ohm 5% 5W Ceramic AXL Thru-Hole Bulk
RES 220 OHM 5W 5% AXIAL
CP-5 220 5% E14 e3