Vishay CW00118R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 18ohm, 4.243V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
TE ConnectivitySBCHE618RJ
18 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 18ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 18ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 18ohm, 8.4853V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623788-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 18ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT18R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 18ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
CW001 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 18OHMS +/-5% 1W +/-30PPM/DEGC
CW-1 18 5% E12 e3