Vishay CPF118R000JNE36
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 18ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 18ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 18ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 18ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JT18R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 18ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ18R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 18ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ18R
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 18Ohm 3W
描述
Res Metal Film 18 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Conformal Coated AXL T/R
CPF-1 18 5% T-00 E36 e3