Vishay CRCW25129K53FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 9530ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
Stock
2,000
Authorized Distributors
2
Resistance
9.53 kΩ
9.53 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
描述
RES SMD 9.53K OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 9.53K 1% 100 R67