Vishay CRCW25129K10JNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 9100ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
4,000
Authorized Distributors
2
Resistance
9.1 kΩ
9.1 kΩ
9.1 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 9.1K OHM 5% 1W 2512
Crcw2512 9.1K 5% 200 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW25129K10JNTG
CRCW2512 9.1K 5% 200 R67