Vishay CRCW251291K0JNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 91000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
Stock
2,654
Authorized Distributors
2
Resistance
91 kΩ
91 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ913U
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 5% 91Kohm, 7 inch reel
Yageo GroupRC2512JK-0791KL
RC Series 2512 1 W 91 Ohm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
TE Connectivity3520100KJT
Res Thick Film 2512 100K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ104U
Res Thick Film 2512 100K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ823U
Res Thick Film 2512 82K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity3520100KJT
描述
RES THICK FILM 91K OHM 1W 5% 2512 SMD
Crcw2512 91K 5% 200 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW251291K0JNTG
CRCW2512 91K 5% 200 R67