Vishay CRCW25124R75FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 4.75ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Arrow Electronics
Stock
2,000
Resistance
4.75 Ω
4.75 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
描述
RES SMD 4.75 OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 4.75 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW25124R75FKTG
CRCW2512 4.75 1% 100 R67