Vishay CRCW251233K2FKEH
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 33200ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
45,968
Authorized Distributors
4
Resistance
33.2 kΩ
33.2 kΩ
33.2 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
2512 33.2K Ohms 1% Thick Film Surface Mount Chip Resisor
RES SMD 33.2K OHM 1% 1W 2512
33.2K¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.15mm*700¦Ìm
CRCW2512 100 33K2 1% E82 E3