Vishay CRCW251230R0FKEG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 30ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
2,000
Authorized Distributors
4
Resistance
30 Ω
30 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
CRCW2512 100 30R 1% E67 e3
30 OHM 1% 100PPM
THICK FILM CHIP RESISTOR; Resistance:30ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:500mW; Voltage Rating:500V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:2512; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes