Vishay CRCW25121R80JNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1.8ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
Datasheet8 页15 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Stock
2,000
Authorized Distributors
2
Resistance
1.8 Ω
1.8 Ω
1.8 Ω
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 1.8 OHM 5% 1W 2512
Crcw2512 1.8 5% 200 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW25121R80JNTG
CRCW2512 1.8 5% 200 R67